A bérmálkozásra készülő gyerekeknek január 27-én délelőtt felkészítő foglalkozást tartunk a közösségi teremben. Minden bérmálkozó megjelenésére feltétlenül számítunk.

Plébániánkon lesz bérmálás a felnőtteknek is, ezért várjuk a felnőttek jelentkezését január végéig az atyáknál.

A Missziós Imacsoport január 24-én, szerdán este 6 órakor tartja következő találkozóját a közösségi teremben.

Missziós önkéntes szolgálat külföldön 18 és 30 év közötti fiatalok számára. Tájékoztatót tartanak Budapesten a Szent Arnold lelkigyakorlatos házban 2018. február 23-tól 25-ig. Bővebb információ a hirdetőtáblán található.

Ifjúsági lelkigyakorlatot szerveznek a missziós nővérek szintén a Szent Arnold lelkigyakorlatos házban Budapesten 14 és 30 év közötti lányok részére 2018. február 16-tól 18-ig. További információ a hirdetőtáblán olvasható.

Kiadásra került egy 472 oldalas könyv a Vasi Hegyhát 23 településének, Vasvár városnak és Mákfának népi szakrális és műemlék védett emlékeiről Dr. Székely János megyéspüspök úr és V. Németh Zsolt államtitkár úr ajánlásával. A könyvben Vasvár és Mákfa, valamint a Hegyhát templomai, kápolnái, keresztútjai és az út menti keresztek – szobrok kerültek bemutatásra. Igény esetén a könyvet a plébánia hivatalban lehet igényelni.