Szent Kereszt felmagasztalása plébánia Vasvár

Vasvár, Bartók Béla u. 3.

 

Plébánia: 94/370-142

Plébános: Tengan Sebastian SVD – 30/221-6525

Káplán: Fernandes Loyd SVD – 30/995-5057

 

 

A bérmálkozásra készülő gyerekeknek január 27-én délelőtt felkészítő foglalkozást tartunk a közösségi teremben. Minden bérmálkozó megjelenésére feltétlenül számítunk.

Plébániánkon lesz bérmálás a felnőtteknek is, ezért várjuk a felnőttek jelentkezését január végéig az atyáknál.

A Missziós Imacsoport január 24-én, szerdán este 6 órakor tartja következő találkozóját a közösségi teremben.

Missziós önkéntes szolgálat külföldön 18 és 30 év közötti fiatalok számára. Tájékoztatót tartanak Budapesten a Szent Arnold lelkigyakorlatos házban 2018. február 23-tól 25-ig. Bővebb információ a hirdetőtáblán található.

Ifjúsági lelkigyakorlatot szerveznek a missziós nővérek szintén a Szent Arnold lelkigyakorlatos házban Budapesten 14 és 30 év közötti lányok részére 2018. február 16-tól 18-ig. További információ a hirdetőtáblán olvasható.

Kiadásra került egy 472 oldalas könyv a Vasi Hegyhát 23 településének, Vasvár városnak és Mákfának népi szakrális és műemlék védett emlékeiről Dr. Székely János megyéspüspök úr és V. Németh Zsolt államtitkár úr ajánlásával. A könyvben Vasvár és Mákfa, valamint a Hegyhát templomai, kápolnái, keresztútjai és az út menti keresztek – szobrok kerültek bemutatásra. Igény esetén a könyvet a plébánia hivatalban lehet igényelni.

Keresés az oldalon

Ajánló

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Facebook

Linkajánló

Magyar Katolikus Egyház

Isteni Ige Társasága

Szent Imre Missziósház és Verbita Központ

 

Magyar Kurír

Nagy Gáspár Kulturális Központ

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés