Szent Kereszt felmagasztalása plébánia Vasvár

Vasvár, Bartók Béla u. 3.

 

Plébánia: 94/370-142

Plébános: Tengan Sebastian SVD – 30/221-6525

Káplán: Fernandes Loyd SVD – 30/995-5057

 

 

Vízkereszt ünnepe időszakához kötődik a házszentelés hagyománya is, így aki szeretné megszentelni házát, kérjük, jelezze a plébánián vagy a hivatalban.

A Missziós Imacsoport január 10-én, szerdán este 6 órakor tartja következő találkozóját a közösségi teremben.

Minden pénteken este 6 órától szentségimádást tartunk.

Január 13-án, szombaton tartjuk a következő gitáros szentmisét.

Szintén szombaton este, január 13-án, tartjuk fatimai engesztelésünket. Este 5 órától rózsafüzért imádkozunk, fél 6-tól szentségimádás, majd este 6 órakor szentmise lesz. A szentmisét követően ájtatosságot végzünk.

Az egyházmegyei beosztás szerint január 17-én, szerdán lesz templomunk szentségimádási napja. A szentségkitétel reggel 8 órakor történik, majd egész nap csendes szentségimádás lesz templomunkban. Délután 5 órakor szentórát tartunk, és a 6 órakor kezdődő szentmisével zárul szentségimádási napunk.

Jövő vasárnap, január 14-én délután 3 órakor a Békeházban kerül sor a „Városnéző séták” Vasváron. A program vendége lesz többek között Kostecki András domonkos tartományfőnök atya. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

Keresés az oldalon

Ajánló

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Facebook

Linkajánló

Magyar Katolikus Egyház

Isteni Ige Társasága

Szent Imre Missziósház és Verbita Központ

 

Magyar Kurír

Nagy Gáspár Kulturális Központ

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés