Vízkereszt ünnepe időszakához kötődik a házszentelés hagyománya is, így aki szeretné megszentelni házát, kérjük, jelezze a plébánián vagy a hivatalban.

A Missziós Imacsoport január 10-én, szerdán este 6 órakor tartja következő találkozóját a közösségi teremben.

Minden pénteken este 6 órától szentségimádást tartunk.

Január 13-án, szombaton tartjuk a következő gitáros szentmisét.

Szintén szombaton este, január 13-án, tartjuk fatimai engesztelésünket. Este 5 órától rózsafüzért imádkozunk, fél 6-tól szentségimádás, majd este 6 órakor szentmise lesz. A szentmisét követően ájtatosságot végzünk.

Az egyházmegyei beosztás szerint január 17-én, szerdán lesz templomunk szentségimádási napja. A szentségkitétel reggel 8 órakor történik, majd egész nap csendes szentségimádás lesz templomunkban. Délután 5 órakor szentórát tartunk, és a 6 órakor kezdődő szentmisével zárul szentségimádási napunk.

Jövő vasárnap, január 14-én délután 3 órakor a Békeházban kerül sor a „Városnéző séták” Vasváron. A program vendége lesz többek között Kostecki András domonkos tartományfőnök atya. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.