Plébániánk 2017. évi adventi rekollekcióját december 16-án, szombaton délután fél 5-től tartjuk Vasváron.

A gyermekek karácsonyára minden jószívű adományt köszönettel elfogadunk, a rácsnál lévő perselybe.

Az adventi időben hajnali roráté szentmisét tartunk hétfőtől péntekig, reggel 6 órakor. A misék előtt negyed 6-tól imádságos áhítat kezdődik.  A hajnali misék miatt hétfőtől péntekig este nem tartunk szentmisét, kivétel a december 13-i Fatimai engesztelésünk!!!

A jövő évi szentmise szándékokat most már lehet felíratni a hivatalban.

Az idős és beteg hívők a karácsonyi szentgyónásukat és szentáldozásukat otthonukban december 15-én pénteken végezhetik el. Kérjük a hozzátartozókat, hogy ha valaki szeretné otthonában elvégezni szentgyónását, szentáldozását, ezt december 10-éig jelezzék a sekrestyében vagy a hivatalban!

A gyermekek közös karácsonyát december 16-án, szombaton délután 2 órakor tartjuk a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Szeretettel hívjuk és várjuk a gyerekeket!