Plébániánk 2017. évi adventi rekollekcióját december 16-án, szombaton tartjuk Vasváron. Az elmélkedés 16.30-kor kezdődik a templomban, és a 18 órakor kezdődő szentmisével zárul adventi lelkinapunk.  Gyónási lehetőség 16.30-tól lesz. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves híveket erre a lelki feltöltődésre.

A mai persely-adományokat a Karitász javára gyűjtöttük! Isten fizessen meg minden jószívű adományt!

A szentmisét követően 6 órától előadások lesznek a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Előadók: Dr. Soós Viktor Attila, történész szakértő és Brenner József atya, Brenner János testvére. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves híveket.

Az egyházmegyei beosztás szerint november 22-én szerdán lesz templomunk szentségimádási napja. A szentségkitétel reggel 8 órakor történik, majd egész nap csendes szentségimádás lesz templomunkban. Délután 5 órakor szentórát tartunk, és a 6 órakor kezdődő szentmisével zárul szentségimádási napunk.

A Szent Kereszt Ifjúsági Csoport szeretettel vár tagjai közé minden kedves fiatal lányt és fiút. A következő találkozót 2017. november 25-én szombaton délután fél 3-kor tartják a plébánia közösségi termében.

25 éves a Vasvár Városi Kórus, ezért 2017. november 25-én este 7 órakor Jubileumi Koncertet tartanak itt a templomban, majd 8 órától a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Szeretettel hívnak és várnak minden kedves érdeklődőt.

Idén 4. alkalommal rendezzük meg a gyermekek közös karácsonyát, melyre szeretettel hívjuk és várjuk a kedves gyermekeket. A program december 16-án szombaton délután lesz a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Kérjük a gyermekeket, hogy aki részt szeretne venni a programon, iratkozzon fel a sekrestyében.

Idén Adventben Vasváron is szállást keres a Szent Család! Várjuk olyan családok, vagy egyedülállók jelentkezését, akik részt vennének ebben a népszokásban. Az otthonukba érkező Szent Család szobrot kell fogadni, majd egy másik nap tovább vinni a következő helyre. Jelentkezni lehet a plébánián, vagy a sekrestyében. Megbeszélés és beosztás november 26-án, vasárnap, az esti szentmise után lesz a plébánia közösségi termében.