Fatimai engesztelésünket 2017. november 12-én, vasárnap tartjuk. Este 17 órától rózsafüzért imádkozunk, fél 6-tól szentségimádás majd a 6 órakor kezdődő szentmisét követően ájtatosságot tartunk.

Az idei Szent Márton ünnepet november 11-én, délelőtt 10 órakor tartják a szombathelyi székesegyházban, melynek főcelebránsa Dr. Székely János megyéspüspök lesz. Előtte november 10-én, pénteken délután 17 órakor kezdődik a Szent Márton vesperás, majd lampionos felvonulást lesz a Szent Márton Emlékparkhoz. Jelentkezők esetén autóbuszt indítunk. Kérjük a kedves híveket, hogy akár egyénileg akár autóbusszal mennek, jelezzék plébániánkon, mert a szentmisére ülőhelyet tudnak biztosítani.

2017. november 18-án, szombaton Brenner János vértanú emlékére és tiszteletére a vasvári plébánia zarándoklatot szervez Rábakethelyre, Brenner János vértanú egykori szolgálati helyére. Ezt követően a program Vasváron folytatódik, 17 órakor szentmise, este 18 órától előadások lesznek a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Előadók: Dr. Soós Viktor Attila, történész szakértő és Brenner József atya, Brenner János testvére. Az egész napi program a hirdetőtáblán olvasható. A busz költsége 2 500 Ft, mely tartalmaz egy ebédet is. Jelentkezni a hivatalban lehet legkésőbb november 10-ig.

Idén 4. alkalommal rendezzük a gyermek közös karácsonyt, melyre szeretettel hívjuk és várjuk a kedves gyermekeket. A program december 16-án, szombaton délután lesz a Nagy Gáspár Kulturális Központban. Kérjük a gyermekeket, hogy aki részt szeretne venni a programon, iratkozzon fel a sekrestyében.

2018. április 4–9-ig zarándoklatot szervezünk Rómába. A zarándoklat útvonala Róma, Cascia, Assisi, Padova. Részvételi díj: 370 Euro. Jelentkezni a hivatalban lehet. Részletes információ a hirdetőtáblán illetve a plébániahivatalban kapható.